درمان چاقی کاملا تضمینی و بدون برگشت !!

درمان چاقی با تر و تازکس

درمان چاقی را با ما تجربه کنید! متاسفانه در دنیای مدرن امروزی هر کدام از ما به نوعی درگیر کار و مشغله های روزمره خود هستیم که این روزمرگی باعث شده از زندگی و سلامت بدن خود تا حد زیادی غافل شویم.

هر روز صبح در یک ساعت معینی از خواب بیدار می شویم و معمولا آن قدر زمان برای خوردن صبحانه نداریم پس به یک کیک و چای یا قهوه اکتفا می کنیم و زندگی روزمره از این جا شروع می شود؛

آن قدر درگیر کار هستیم که فرصت کوچک ترین فعالیت بدنی را پیدا نمی کنیم، ناهار را از بیرون سفارش می دهیم و تا شب باز هم درگیر فعالیت های روزمره می شویم. در نهایت هم پس از اتمام ساعات اداری به خانه بر می گردیم.

درمان بیماری ها با سایت تر و تازکس

آیا این روتین روزانه برای شما هم آشناست؟ دیدید که هیچ فعالیت بدنی در زندگی روزانه مان نداریم پس تعجبی نیست که کم کم چاقی به سراغ ما می آید. اما چاره چیست؟

برای درمان چاقی باید چه کارهایی انجام دهیم؟ آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که بارها رژیم های غذایی مختلف را امتحان کرده اما نتیجه ندیده اید؟

برای درمان چاقی موارد زیادی وجود دارد مثل درمان چاقی در طب سنتی، درمان چاقی با دارو، درمان چاقی با گل محمدی و … که در ادامه به آن ها اشاره ای خواهیم داشت.

درمان چاقی در طب سنتی

کسانی که یک بار از طب سنتی برای درمان چاقی استفاده کرده اند می دانند که تاثیر این نوع درمان برای چاقی بسیار خوب است. در ادامه چند گیاه و دمنوش که برای درمان چاقی در طب سنتی استفاده می شود را به شما معرفی می کنیم.

 • دمنوش چای سبز معجزه ای در درمان چاقی

یکی از راه های درمان چاقی که در طب سنتی از آن استفاده می شود، مصرف چای سبز است.

مصرف روزانه چای سبز سوخت و ساز بدن شما را به شدت بالا برده باعث آب شدن چربی های بدنتان می شود. چای سبز را می توانید به جای یک فنجان چای روزانه تان مصرف کنید.

درمان چاقی با چای سبز

 • قهوه را برای درمان چاقی خود فراموش نکنید !

یکی از نوشیدنی هایی که به لاغرشدن و درمان چاقی در افراد کمک می کند، قهوه است. قهوه نیز مانند چای سبز به افزایش متابولیسم بدن افراد کمک کرده و به مرور زمان باعث آب شدن چربی های بدن می شود.

شما می توانید قهوه را پیش از رفتن به باشگاه میل کرده و نتایج معجزه آسا آن را مشاهده کنید. البته قطعا نوشیدن قهوه برای لاغری باید بدون شیر و شکر باشد زیرا در غیر این صورت حتی می تواند باعث چاقی نیز شود.

درمان چاقی با قهوه

 • خام خوری

خام خوری یک روش ثابت شده در درمان چاقی محسوب می شود. اغلب ما لذت غذا خوردن را به نوش جان کردن غذاهای چرب و سرخ شده می دانیم در حالی که این غذا ها چیزی به جز مضر بودن برای ما ندارند.

خام خوری کردن می تواند شما را به وزن ایده آلتان برساند اما اگر طرفدار این روش نیستید با آب پز کردن غذا ها می توانید به درمان چاقی خود کمک کنید.

 • درمان چاقی با گل محمدی

آیا می دانستید درمان چاقی با گل محمدی امکان پذیر است؟ اگر برای درمان چاقی خود سرچ کوتاهی در اینترنت انجام داده باشید می دانید که یکی از روش های درمان چاقی، گل محمدی است.

شما برای این کار نیاز دارید تا گل محمدی را به عنوان چایی دم کنید. اگر دلتان یک طعم دهنده اضافه می خواهد، عسل بهترین گزینه است.

درمان بیماری ها با سایت تر و تازکس

 • آب ولرم با آب لیمو

تغذیه اول صبح در در درمان چاقی بسیار اثر گذار است. یکی از راه های درمان چاقی در طب سنتی، نوشیدن روزانه یک لیوان آب ولرم با آب لیمو تازه است.

این معجون درمان چاقی را در ساعات ابتدایی صبح و پیش از میل کردن صبحانه بنوشید.

درمان چاقی با لیمو

درمان چاقی با دارو؛ آری یا خیر؟

بسیاری از افراد زمانی که نام درمان چاقی با طب سنتی می آید چندان در مورد آن مطمئن نیستند و به دنبال روش های سریعی همچون درمان چاقی با دارو می گردند. آیا این نوع درمان ها اثر دارد؟

اگر بخواهیم منطقی به این سوال پاسخ دهیم باید بگوئیم که به جز در موارد خاص ما به دنبال سلامت بدن هستیم بنابراین مصرف داروهایی با عوارض زیاد برای درمان چاقی زیاد توصیه نمی شود.

درمان چاقی با دارو

البته موارد خاصی وجود دارد که تحت نظر پزشک متخصص می توان با مصرف دارو نیز چاقی را درمان کرد.

توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید با دارو چاقی خود را درمان کنید حتما حتما این کار را تحت نظارت یک پزشک متخصص انجام داده و به هیچ عنوان دارویی را خودسرانه مصرف نکنید. زیرا در بسیاری از موارد تداخل دارویی موجب مسمومیت و عوارض جبران ناپذیر خواهد شد.

توصیه ای برای درمان چاقی آسان و سریع

در ادامه به چند توصیه برای درمان چاقی می پردازیم.

 • حذف نکردن وعده های غذایی توصیه ای برای درمان چاقی آسان و سریع

یکی از مهم ترین توصیه ها برای درمان چاقی، حذف نکردن وعده های غذایی به خصوص وعده مهم صبحانه است.

از آن جا که حذف وعده غذایی باعث ضعیف شدن بدن شما می شود به لحاظ روانی برای جبران وعده مصرف نشده شما در وعده های دیگر ریزه خواری کرده و به همین ترتیب به چاق شدن خود کمک می کنید.

درمان چاقی در تر و تازکس

البته این بدان معنا نیست که در وعده های غذایی زیاده روی کنید بلکه به این معنا است که وعده های خود را در حد نرمال حفظ کنید.

به عبارت دیگر بهتر است هیچ گاه اجازه ندهید آن قدر گرسنگی به شما فشار آورد که از وعده های مضر و آماده برای رفع این گرسنگی استفاده کنید.

 • میان وعده تان همیشه همراهتان باشد:

نکته مهم دیگر برای درمان چاقی استفاده از میان وعده های مفید است. خیلی از اوقات ما به خاطر نداشتن وقت از میان وعده های آماده مانند کیک، شیرینی و … به عنوان میان وعده استفاده می کنیم در حالی که نتیجه جز چاقی نخواهد بود.

بنابراین برای میان وعده ها (زمان هایی که سر کار یا بیرون از منزل هستید) میوه و خوراکی های مفید مانند مغزیجات از قبل آماده کرده و سر ساعات استراحت میل کنید.

درمان چاقی آسان و سریع

 • با عجله غذا خوردن ممنوع یک توصیه مهم برای درمان چاقی آسان و سریع !

یکی از دلایلی که شما فرمان سیری را دیر دریافت می کنید، با عجله غذا خوردن است. این کار باعث می شود نه تنها از غذا خوردن لذت نبرید بلکه فرمان سیری را نیز دیرتر از زمان مناسب دریافت کنید و در نتیجه چاق شوید.

درمان چاقی موضعی شکم

آیا برای شما هم پیش آمده که به خربد لباس بروید اما به علت چاقی در ناحیه شکم نتوانید لباسی که برازنده تان است را خریداری کنید؟ میل به پوشیدن لباس های زیبا در همه ما وجود دارد اما گاهی به علت چاقی در یک ناحیه خاص نمی‌توانیم به این خواسته‌مان جامه عمل بپوشانیم.

متاسفانه برخی از افراد تصور می کنند وقتی به چاقی دچار می شوند دیگر کار از کار می گذرد و نمی توانند این مشکل را حل کنند. در حالی که این تصور اشتباه است.

ما در این مقاله قصد داریم به درمان چاقی موضعی شکم بپردازیم. اگر شما هم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

درمان چاقی موضعی شکم

چاقی موضعی به چه معنا است؟

پیش از آن که در مورد درمان چاقی موضعی شکم صحبت کنیم، باید بدانید زمانی که صحبت از چاقی موضعی می شود منظورمان دقیقاً چیست؟ چاقی موضعی شکم به صورت خاص یعنی چربی ها در ناحیه شکن به طور نامتناسب جمع شده اند.

چاقی های موضعی بسیار آزار دهنده بوده و باعث بد شکل کردن اندام می شود. چند راه برای درمان چاقی موضعی شکم وجود دارد که برخی از آن ها سریع اما پر هزینه اند و برخی دیگر به مرور زمان انجام می شوند.

درمان چاقی موضعی شکم در سریع ترین زمان ممکن

یکی از راه های ساده و سریع برای درمان چاقی موضعی شکم، استفاده از عمل های جراحی زیبایی است که چربی های اضافه را برمی دارند.

این عمل های جراحی گرچه در سریع ترین زمان ممکن شما را لاغر می کنند اما بسیار هزینه بر است ضمن این که مانند هر جراحی دیگر عوارضی دارد که بسیاری ریسک آن را نمی پذیرند.

دو راه کلی برای درمان چاقی موضعی شکم وجود دارد؛ استفاده از مواد غذایی که موجب لاغری می شود و رعایت رژیم های غذایی! در این بخش به هر دو این راه ها می پردازیم.

درمان چاقی موضعی شکم

چه خوراکی هایی برای درمان چاقی موضعی شکم خوب است ؟

مواد غذایی که موجب لاغری می شود، عبارتند از :

 • نوشیدن آب کرفس معجزه ای برای درمان چاقی موضعی شکم

کرفس از آن دسته سبزیجاتی است که به سوزاندن چربی ها شهرت دارد؛ اگر خوردن کرفس به تنهایی برای شما لذت بخش نیست می توانید آب آن را گرفته و به عنوان یک نوشیدنی یا میان وعده نوش جان کنید. کرفس به لاغری شما کمک می کند.

درمان چاقی موضعی با آب کرفس

 • استفاده از جوی دو سر

جو دو سر از آن دسته مواد خوراکی است که اغلب افراد برای درمان چاقی موضعی شکم از آن استفاده کرده و این خوراکی را در وعده های غذایی خود می گنجانند.

یکی از کاربرد های جو دو سر برای درست کردن صبحانه قوی و پر انرژی است که به شما احساس سیری می دهد.

درمان چاقی موضعی شکم با جو دوسر

 • آب زیاد بنوشید!

نوشیدن آب یکی از راه های درمان چاقی موضعی شکم است که به شما احساس سیری داده و از خوردن خوراکی های مضر در طول روز جلوگیری می کند.

 • برای درمان چاقی موضعی شکم،میوه “به” بخورید

وقتی صحبت از لاغری به میان می آید همه ما به دنبال میوه هایی هستیم که علاوه بر این که کمترین کالری را به بدنمان می رسانند، بیشترین انرژی را برای ما تامین کنند؛ بی شک میوه “به” یکی از این میوه هاست! درمان چاقی موضعی شکم با میوه “به” تضمین شده است.

میوه به می تواند باعث هضم سریع تر غذا شده و کاهش وزن را برای شما به دنبال داشته باشد. علاوه بر آن، میوه “به” سرشار از فیبر است.

حتماً می پرسید فیبر به لاغری چه کمکی می کند؟ فیبر در میوه “به” عملکرد سیستم گوارش را بهبود بخشیده و با انرژی زیادی که برای شما فراهم می کند به درمان چاقی موضعی شکم کمک می کند.

برای درمان چاقی موضعی شکم چه چیزهایی نخوریم؟

برای درمان چاقی موضعی شکم دو مواد زیر را نخورید :

 • شکر را حذف کنید!

یکی از لطف هایی که برای درمان چاقی موضعی شکم می توانید در حق خودتان بکنید حذف کردن شکر است. روزانه ما مقدار زیادی شکر در رژیم غذایی مان مصرف می کنیم که باعث چاقی می شود.

برای حذف شکر از رژیم غذایی خود کافی است در یخچال و کابینت های منزلتان بگردید و هر آن چه شکر مصنوعی دارد را از مواد غذایی دیگر جدا کنید؛ خواهید دید در طول روز چقدر شکر مصرف می کردید و نمی دانستید.

درمان چاقی موضعی

 • چربی های مضر را حذف کنید!

برای درمان چاقی موضعی شکم باید استفاده از چربی ها را به حداقل برسانید یعنی زمانی که می توانید غذایی را به صورت بخار پز تهیه و نوش جان کنید، از روغن ها برای درست کردن آن ها استفاده نکنید.

یک راه عجیب برای درمان چاقی موضعی شکم

یکی از راه های عجیب برای درمان چاقی موضعی شکم، ماساژ دادن شکم در آب گرم است. اگر در منزل دسترسی به وان حمام یا یک تشت بزرگ دارید، آن را پر از آب گرم کنید و درون آن دراز بکشید، سپس به حالت دورانی شکم خود را ماساژ دهید تا شاهد چربی سوزی آن ناحیه باشید.

معجزه ای در درمان چاقی موضعی شکم

1 دیدگاه

  • دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.