کلم صادراتی | خرید و فروش انواع کلم با قیمت تخفیف خورده

کلم صادراتی

یکی از محصولاتی که ارزش صادراتی بالایی دارد کلم صادراتی است. آیا می‌دانید در خرید و فروش کلم صادراتی 3 نوع کلم وجود دارد؟ کلم سفید، کلم قرمز و کلم بروکلی!

قیمت کلم صادراتی در هر کدام از این سه کلم متفاوت است. در این مقاله قصد داریم در مورد کلم صادراتی، خرید و فروش کلم صادراتی، قیمت کلم صادراتی با هم صحبت کنیم. با ما همراه باشید زیرا می‌خواهیم اطلاعات مفیدی در این مورد به شما ارائه کنیم.

درمان بیماری ها با سایت تر و تازکس

بهترین کلم صادراتی ایران برای کدام شهر است؟

حتماً شنیده‌اید که ایران یکی از تولید کنندگان مهم سبزیجات محسوب می‌شود. کلم صادراتی یکی از محصولاتی به شمار می‌آید که در ایران از کیفیت بالایی برخوردار است.

خرید و فروش کلم صادراتی در شهرهای دزفول، قصرشیرین، ورامین، بوشهر، گرگان، کرج و شهر ری بیشتر انجام می‌شود. کلم صادراتی شهر دزفول یکی از بهترین کلم‌های صادراتی است.

قیمت کلم صادراتی دزفول را باید از 09132048112 سوال بپرسید.

قیمت کلم صادراتی

نکته‌ای مهم در صادرات کلم سفید

یکی از نکات مهم کلم صادراتی سفید بسته بندی آن به شمار می‌آید. در خرید و فروش کلم صادراتی سفید وزن کلم در بسته بندی نباید بیشتر از 12 کیلوگرم شود. حتماً برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا وزن کلم سفید در بسته بندی نباید از 12 کیلوگرم بیشتر باشد؟

دلیل این قاعده را می‌توان در خراب شدن کلم صادراتی جست و جو کرد! هر چه تعداد کلم‌های موجود در بسته بندی بیشتر باشد به کلم‌ها فشار آمده و در نتیجه خراب می‌شوند.

اگر در هر بسته بندی بیشتر از 12 کیلوگرم کلم جای دهید، مجبور به دور ریختن کلم‌ها می‌شوید. بهترین شکل بسته بندی قرار دادن ردیفی کلم ها به صورت تکی است. اگر نگران هزینه و قیمت کلم صادراتی هستید در بسته بندی کلم دقت کنید.

خرید و فروش کلم صادراتی

کلم صادراتی را زود بسته بندی کنید!

نکته مهم در صادرات کلم این است که کلم کالایی در مدت زمان کوتاهی خراب می‌شود. برای خرید و فروش کلم صادراتی از زمان برداشت تا بسته بندی نباید مدت زمان زیادی طی شود.

بنابراین بعد از برداشت کلم اگر قصد صادرات آن را دارید فوراً در بسته بندی های استاندارد قرار داده و به کشور مورد نظر ارسال کنید.

دقت کنید از آن جا که قیمت کلم صادراتی مانند سایر کالاها در نوسان است باید پیش از عقد قرارداد با مشتری خارجی در پروفرما ذکر کنید تا بعداً به مشکل برنخورید.

بهترین کلم صادراتی

کلم صادراتی را به کجا صادر کنیم؟

یکی از سئوالاتی که به جز قیمت کلم صادراتی پرسیده می‌شود در مورد مقصد صادراتی این محصول است. نه تنها در خرید و فروش کلم صادراتی بلکه در خرید و فروش هر میوه و سبزیجات دیگری باید ابتدا آب و هوا و اقلیم سایر کشورها را بررسی کرده و سپس کشور هدف خود را انتخاب کنید.

در خصوص فروش کلم صادراتی یکی از کشورهایی که گزینه بسیار سودآوری محسوب می‌شود، روسیه است. از آن جا که روسیه به دلیل شرایط آب و هوایی (آب و هوای سرد) امکان کاشت و برداشت یک سری از میوه‌ها و سبزیجات را ندارد، مقصد خوبی برای میوه و سبزیجات تازه ایرانی است.

کلم صادراتی را می‌توانید به کشور روسیه صادر کنید و از این طریق سود زیادی کسب کنید. البته پیش از صادرات در خصوص قیمت کلم صادراتی در روسیه تحقیقات لازم را به عمل آورید.

خرید کلم صادراتی

صادرات کلم فله‌ای ممنوع

برخی از میوه‌ها و سبزیجات را می‌توان به صورت فله‌ای نیز صادر کرد اما قطعاً کلم جز آن‌ها نیست. همان‌طور که پیش تر گفته شد کلم صادراتی به سرعت تحت تاثیر فشار وزنی قرار گرفته و خراب می‌شود. بنابراین خرید و فروش کلم صادراتی را فقط در بسته بندی های مناسب انجام دهید.

بهترین زمان صادرات کلم

قیمت کلم صادراتی در کدام زمان برای صادر کننده سودآوری بیشتری دارد؟ اگر می‌خواهید کلم سفید را به کشورهای دیگر صادر کنید، بهترین زمان نیمه دوم سال و در فصل زمستان است.

در این بازه زمانی کلم صادراتی از بهترین و بالاترین کیفیت برخوردار بوده و خرید و فروش کلم صادراتی برای تاجر سود زیادی به همراه خواهد داشت.

فروش کلم صادراتی

نکات مهم در استعلام قیمت کلم صادراتی

دو نکته در تعیین قیمت کلم صادراتی بسیار مهم محسوب می‌شود؛ فاصله مکانی کشور مقصد و قیمت کلم صادراتی رقبا در آن کشور! هر چه فاصله مکانی کشور مقصد تا کشور ما بیشتر باشد مجبور به استفاده از روش‌های حمل و نقلی هستیم که سرعت آن‌ها بالاتر است بنابراین ممکن است قیمت بالاتر برود.

از طرف دیگر اگر بازار کشور مقصد از کلم صادراتی اشباع شده باشد نیز شانسی برای تعیین قیمت بالا و سود رسان نداریم.

از این بحث می‌توان دو نتیجه گرفت؛ اولین نتیجه این است که پیش از خرید و فروش کلم صادراتی بازار را به خوبی تحلیل کرده و رقبا را بشناسیم.

دومین نتیجه این که شاید کشورهایی که پیش از ما صادر کنندگان دیگر در آن‌ها حضور داشتند فرصت خوبی برای صادرات کلم صادراتی باشند اما باید بررسی کرد که بازار آن‌ها اشباع نشده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *